Ogłoszenia duszpasterskie - 7 listopada 2021

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja z różańcem o 9.45. Jest to także niedziela budowlana. Bóg zapłać za ofiary na dalsze prace przy naszym kościele.
2. Bezpośrednio po Mszy Św. na 11.00 odbędzie się w budynku parafialnym pierwsze spotkanie Dzieci Bożych. Opiekunem grupy będzie ks. Proboszcz, zaś animatorką mama piątki dzieci formująca się w Kościele Domowym. Zapraszam dzieci z rodzicami w celu zapoznania się z zasadami uczestnictwa.
3. Również w dniu dzisiejszym zapraszam na spotkania formacyjne: podczas Mszy Św. na godz. 12.00 rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. oraz o godz. 16.00 młodzież przygotowującą się do Bierzmowania.
4. We wtorek, 9 listopada - Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
5. W czwartek, 11 listopada - Święto Niepodległości. Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00. Podczas Mszy Sw. modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. Proszę pamiętać o wywieszeniu flag narodowych.
6. Podobnie jak w zeszłym roku, ze względu na utrzymujący się stan pandemii korona wirusa, odpust za zmarłych można uzyskać przez cały listopad.
7. Wizyta u chorych będzie w najbliższą sobotę tj. 13 listopada.
8. Za tydzień w naszej kaplicy będzie niedziela synodalna, podczas której będziemy wyjaśniać na czym polega synod i jakie daje nam możliwości. Zapraszam osoby, które chciałyby wziąć udział w spotkaniach synodalnych.
9. W środę 17 listopada odbędzie się pielgrzymka do grobu Błogosławionego Stefana kardynała Wyszyńskiego do Katedry Warszawskiej. Spotkanie w Katedrze o 18.00, zaś Msza Św. o godz. 19.00. Zapraszam do wzięcia udziału osoby dorosłe oraz młodzież przygotowującą się do bierzmowania z opiekunami, a także młodzież, która rok temu była u sakramentu bierzmowania.
10. Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w sobotę o 9.30 w kaplicy.