Ogłoszenia duszpasterskie - 31 października 2021

1. Jutro 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy Św. na godz. 9.00 procesja. Zachęcam do składania kartek z imionami i nazwiskami zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe.
2. We wtorek, w Dzień Zaduszny 2 listopada Msze Św. z modlitwami wspominkowymi i procesjami o 9.00 i 18.00.
3. Podobnie jak w zeszłym roku, ze względu na utrzymujący się stan pandemii korona wirusa, odpust za zmarłych będzie można uzyskać nie tylko w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych, ale przez cały listopad.
4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będziemy modlić się w intencji powołań. W piątek zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Bedzie też możliwość Spowiedzi św.
5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja z różańcem o 9.45. Jest to także niedziela budowlana. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary.
6. Za tydzień w niedzielę spotkania formacyjne podczas Mszy Św. na godz. 12.00 (I Komunia Św.) oraz o godz. 16.00 (Bierzmowanie).
7. Wizyta u chorych będzie w następnym tygodniu tj. 13 listopada.
8. W niedzielę za tydzień tuż po Mszy Św. na 11.00 odbędzie się pierwsze spotkanie Dzieci Bożych. Opiekunem grupy będzie ks. Proboszcz, zaś animatorką mama piątki dzieci formująca się w Kościele Domowym. Zapraszam dzieci z rodzicami w celu zapoznania się z zasadami uczestnictwa.