Ogłoszenia duszpasterskie - 24 października 2021

1. Dzisiaj, pod hasłem „Nie możemy nie mówić tego, cośmy widzieli i słyszeli", obchodzimy Niedzielę Misyjną.
2. Dziś po Mszy św. na godz. 11.00 zapraszam dziewczynki i chłopców, którzy chcieliby należeć do wspólnoty Oazy Dzieci Bożych, wraz z jednym z rodziców na spotkanie informacyjne.
3. Nabożeństwa październikowe jeszcze do końca tygodnia w dni powszednie o 17.30, zaś w niedzielę po Mszy Świętej na godz. 9.00.
4. Dzisiaj można wesprzeć szkołę „Krok po kroku" dla dzieci z niepełnosprawnością umysłową, która działa przy parafii Bł. Edmunda Bojanowskiego na Ursynowie.
5. Od jutra przez miesiąc będzie odprawiana gregorianka. Zachęcam do zamawiania Mszy Św. z wyprzedzeniem na grudzień i następne miesiące.
6. W czwartek, 28 października – Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
7. W przyszły poniedziałek 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00 i 11.00. Po Mszy Św. na godz. 9.00 procesja. Kartki z imionami i nazwiskami zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe można składać u księdza proboszcza. W Dzień Zaduszny 2 listopada Msze Św. z modlitwami wspominkowymi i procesjami o 9.00 i 18.00.
8. Zbiórka kandydatów na ministrantów będzie w najbliższą sobotę o 9.30.
9. Najbliższe spotkanie formacyjne dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych będzie w niedzielę 7 listopada podczas Mszy Św. na godz. 12.00, zaś dla młodzieży do bierzmowania w niedzielę 7 listopada o godz. 16.00.
10. Do nabycia nowy numer Małego Gościa dla najmłodszych, z dołączonym komiksem. Zachęcam do czytania.