Ogłoszenia duszpasterskie - 11 lipca 2021

1. W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek, 12 lipca – wspomnienie św. Brunona; we wtorek – 13 lipca – wspomnienie św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w czwartek, 15 lipca – wspomnienie św. Bonawentury; w piątek, 16 lipca – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
2. Zachęcam do udziału w 41. Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymce Metropolitalnej na Jasną Górę. Pielgrzymka wyruszy 5 sierpnia i potrwa 10 dni. Szczegóły na stronie Archidiecezji Warszawskiej.
3. Trwają wakacje. Kochani Rodzice, pamiętajcie, że nie ma wakacji od Pana Boga i zadbajcie, aby Wasze dzieci podczas wypoczynku miały możliwość uczestnictwa w niedzielnych Mszach Świętych.
4. W związku z trwającą pandemią Covid-19 i brakiem skutecznego lekarstwa, Kościół Warszawski apeluje o podejmowanie akcji szczepień dla dobra całej społeczności. Przy Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie otwarto powszechnie dostępny punkt szczepień. Niech to będzie przykład konkretnej troski o dobro bliźniego i przykład dla wszystkich w Archidiecezji Warszawskiej.
5. Druga zapowiedz przedślubna Aleksandry Wójcik i Patryka Palczewskiego.
6. Proszę o zgłoszenia chłopców od 4 klasy szkoły podstawowej do ministrantury.
7. Zachęcam do zamawiani intencji mszalnych na sierpień i wrzesień.
8. Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego. Zachęcam do czytania.