Ogłoszenia roratnie na Adwent 2020

Ogłoszenia na Adwent 2020

1/ Aby w tegorocznych roratach mogły wziąć udział dzieci, proszę o zapisywanie się na listę w kaplicy. Jeżeli dzień wcześniej po Mszy Św. wieczornej widzimy wolne miejsca na liście, to można śmiało przychodzić następnego dnia rano.
2/ Każde z dzieci może zabrać do domu jedną planszę z konkursem. Na stoliku są także wyłożone obrazki do wklejania. Z tyłu na obrazkach są pytania i zadania do wykonania. Każde z dzieci po roratach niech wybierze jedno zadanie i jedno pytanie, odpowie na pytanie i wykona zadanie oraz napisze maila do parafii z rozwiązaniem.
3/ W tym roku zamiast losowania figurek przynajmniej raz podczas całego adwentu dziecko niech zorganizuje wraz z rodziną jedną pieszą pielgrzymkę rodzinną do najbliższej kapliczki przydrożnej Matki Bożej oraz jedną pielgrzymkę do kapliczki Św. Józefa (na Przystani rowerowej). Przy kapliczce należy odmówić odpowiednią litanię z książeczki do nabożeństwa.
4/ Na naszej stronie internetowej są zamieszczanie gry i zabawy konkursowe. Zapraszam dzieci do ich rozwiązywania:

5/ Każdy z uczestników Mszy Św., wychodząc z kaplicy może wziąć ze sobą mały obrazek z modlitwą jaką należy odmawiać zawsze przed rozpoczęciem Mszy Św.