Ogłoszenia duszpasterskie - 11 października 2020

1. W dzisiejsza niedzielę przypada XX Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem Totus Tuus. Tradycyjna zbiórka do puszek na rzecz Funduszu Stypendialnego dla zdolnej młodzieży z niezamożnych rodzin.
2. Dziś po Mszy Św. na godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają różańce.
3. Młodzież do Bierzmowania zapraszam dzisiaj na godz. 15.30.
4. Przez cały październik zapraszam na modlitwę różańcową: w dni powszednie o 17.30, zaś w niedzielę po Mszy Św. na godz. 9.00. Dzieci zapraszam do prowadzenia różańca w poniedziałki i piątki, zaś Koła różańcowe tradycyjnie we wtorki, środy i soboty.
5. W poniedziałek, 12 października na zakończenie nowenny w Święto Matki Bożej z Aparesida o 18.00 będzie Msza Święta i procesja wieczorna ze świecami.
6. W środę, 14 października pamiętajmy o modlitwie za swoich nauczycieli i wychowawców z okazji ich święta. Natomiast w piątek, 16 października przypada 42. rocznica wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Ojca Świętego Jana Pawła II.
7. W przyszłą niedzielę, 18 października Kościół Powszechny obchodzi Światowy Dzień Misyjny, nazywany w Polsce Niedzielą Misyjną. To dzień modlitwy i wsparcia materialnego misji na świecie.
8. Za tydzień odbędą się badania niedzielnych praktyk religijnych.
9. Można już składać kartki z imionami i nazwiskami zmarłych na wypominki roczne i jednorazowe. Na wypominki przyjmuje tylko ks. proboszcz.
10. Od ubiegłego tygodnia w naszym kościele są prowadzone prace elektryczne.
11. Z Koła różańcowego z Nowej Wsi wpłynęła ofiara na budowę kościoła. Kwoty ofiar oraz nasze wydatki na dobroczynność są wywieszane na tablicy w korytarzu.
12. Zachęcam do nabywania i czytania pracy katolickiej. Do Gościa Niedzielnego dołączona jest płyta DVD "Ziemia Maryi".