Ogłoszenia duszpasterskie - 27 października 2019

. Dziękując za wspólną modlitwę różańcową przez cały październik zapraszam jeszcze do czwartku włącznie na godz. 17.30. Dzieci pierwszokomunijne mają szansę prowadzić różaniec w poniedziałek i czwartek.
2. Dziś po Mszy Św. na godz. 11.00 będzie spotkanie dziewcząt i chłopców, którzy chcieliby uczestniczyć w spotkaniach OAZY.
3. Jutro tj.28 października - Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
4. W piątek 1 listopada - Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. o godz. 9.00
i 11.00. Po Mszy Św. na godz. 9.00 procesja żałobna. Kartki z imionami
i nazwiskami zmarłych na wypominki można składać w zakrystii.
5. W sobotę 2 listopada - we wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych zapraszam na Mszę Świętą Wypominkową oraz procesję żałobną o godz. 17.00. W dniach od 1 do 8 listopada można zyskać odpust za zmarłych. Warunkiem jest nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych.
6. Pierwszy piątek wypada w tym miesiącu 1 listopada. Nie będzie Mszy Św. wieczornej. Spowiedź podczas Mszy Św. przed południem.
7. W związku ze świętami, do chorych udam się w następnym tygodniu.
8. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. na godz. 9.00 będzie adoracja eucharystyczna i różaniec. Będzie to także niedziela budowlana. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary na budowę kościoła.
9. Za tydzień po Mszy Św. na godz. 11.00 spotkanie dla dzieci i rodziców do Pierwszej Komunii Świętej.
10. Z powodu wyjazdów na cmentarze odwołuję Msze Św. dla bierzmowanych, która miała być w niedzielę 3 listopada o 16.00. Zamiast tego w ramach spotkania listopadowego będzie pielgrzymka młodzieży do Sanktuarium na Siekierkach, którą planujemy na niedzielę 17 listopada. Proszę o zarezerwowanie popołudnia.
11. Do nabycia nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim płyta z filmem "Bernadetta. Cud w Lourdes" oraz Mały Gość dla dzieci z magnesem na lodówkę.