Ogłoszenia duszpasterskie - 1 grudnia 2019

1. Rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Zapraszam na Msze Św. roratnie we wtorki, czwartki i soboty o godzinie 6.30. Dla dzieci będzie konkurs o Kardynale Wyszyńskim oraz będą losowane dwie figurki: Matki Bożej i Św. Józefa. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w niedzielę o 8.50. Rekolekcje za 2 tygodnie wygłosi ks. Zbigniew Sapiejewski z Hiszpanii.
2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja z różańcem po Mszy św. na 9.00. Natomiast po Mszy Św. na 11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci do I Komunii Świętej. Dzieci otrzymają medaliki Matki Bożej.
3. Z okazji niedzieli budowlanej składam podziękowanie wszystkim ofiarodawcom. Proszę równocześnie o kolejne datki na dalsze prace przy kościele.
4. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek miesiąca adoracja i możliwość spowiedzi od godz. 17.00. Specjalnie przyjedzie spowiadać ksiądz Profesor Andrzej. Skorzystajmy z okazji.
5. W czwartek modlitwa różańcowa dla mężczyzn o 20.30. Zapraszam.
6. W piątek - 6 grudnia podczas Mszy Św. wieczornej o godz. 18.00 prawdopodobnie odwiedzi naszą kaplice Św. Mikołaj. Zapraszam dzieci.
7. W pierwszą sobotę miesiąca Msza Św. ku czci Matki Bożej o 17.00.
8. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Od. godz. 12.00 do 13.00 jest godzina łaski. O godz. 11.00 będzie Msza Św. o zbawienie dla śp. ks. Prałata Bogusława Bijaka w 63 rocznicę święceń kapłańskich.
9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego Św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Bóg zapłać.
10. Można już nabyć piękne świece Caritas na stół wigilijny oraz poświęcone opłatki wigilijne.