Ogłoszenia duszpasterskie - 3 listopada 2019

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Św. na godz. 9.00 będzie adoracja eucharystyczna i różaniec. Natomiast po Mszy Św. na godz. 11.00 zapraszam na spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
2. Dzisiaj także kolejna niedziela budowlana. Bóg zapłać za dodatkowe ofiary na budowę kościoła. Radę Ekonomiczna oraz Radę Budowy Kościoła zapraszam w piątek 15 listopada na Msze Św. o 18.00, a potem na spotkanie.
3. We wtorek Msza Św. w intencji ofiarodawców kościoła i wolontariuszy, w środę za zmarłych polecanych w wypominkach, zaś w czwartek o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
4. W czwartek o godz. 20.30 modlitwa różańcowa mężczyzn. Zapraszam.
5. W piątek przed południem wizyta u chorych z Komunią Świętą.
6. W sobotę, 9 listopada - Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
7. W następny poniedziałek, 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msze Święte w naszej kaplicy według porządku niedzielnego. Msza Św. w intencji Ojczyzny o 9.00. Proszę pamiętać o wywieszeniu flag narodowych.
8. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania będzie miała w niedzielę 17 listopada pielgrzymkę do sanktuarium na Siekierkach. Spotkanie przed kaplicą o 14.00. Przejazd na ul. Antoniewską, następnie krótka piesza pielgrzymka, spowiedź i Msza Św. w sanktuarium. Powrót około 17.00. Proszę rodziców, aby podwieźli i odebrali młodych samochodami.
9. W tym roku adorację 24 godzinną planujemy od 8 rano w sobotę 30 listopada do 8 rano w niedzielę 1 grudnia. Można powoli zapisywać się w zakrystii no konkretne godziny adoracji.
10. Tematem nowego numeru Gościa Niedzielnego jest Świętość. „Jako w niebie, tak i na ziemi" – modlimy się z woli Jezusa. W niebie są sami święci. A na ziemi?