Ogłoszenia duszpasterskie - 20 października 2019

1. Do końca października zapraszam do wspólnego odmawiania różańca w kaplicy w dni powszednie o 17.30 a w niedzielę o 9.50. Dzieci z rodzicami pierwszokomunijnymi zapraszam do wspólnego odmawiania różańca w poniedziałek,. piątek i w następny poniedziałek.
2. Dziś odbywają się badania niedzielnych praktyk religijnych.
3. W liturgii we wtorek, 22 października - wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża
4. Zbliżają się uroczystości zaduszkowe. W naszej kaplicy będziemy odprawiać Msze Święte w intencji zmarłych z procesją żałobną 1 listopada o 9.00 i 2 listopada o 17.00. Proszę podawać kartki na wypominki roczne i jednorazowe. Składając ofiarę pamiętajmy jednak, że za zmarłych w wypominkach rocznych modlimy się często w ciągu całego roku oraz odprawiamy systematycznie Msze Święte. Wypominki przyjmuje tylko ks. proboszcz.
5. Za tydzień różaniec będzie zarówno po Mszy Św. na godz. 9.00 jak i na 11.00.
6. Dziękuję Panu Wiesławowi Kiełczyńskiemu i jego pracownikom za pomoc w pracach na terenie kościelnym.
7. Niestety w związku z przebudową dróg miasto zlikwidowało lampę oświetlającą parking przed kaplicą. W związku z tym zatrudniliśmy elektryków, którzy wykonają lepsze oświetlenie przed kaplicą. Zostanie to wykonane najszybciej jak to możliwe.
8. W ubiegłą niedzielę do naszej puszki parafialnej na Fundację Stypendialną wpłynęły ofiary w wysokości 1.139, 01 PLN. Ponadto nasi parafianie wrzucali pieniądze do puszek dziecięcych. Za wszystkie ofiary Bóg zapłać.