Ogłoszenia duszpasterskie - 30 czerwca 2019

1. Dziś po Mszy Św. na godz. 9.00 ostatnie nabożeństwo czerwcowe; natomiast po Mszy Św. na 11.00 modlitwa różańcowa oraz spotkanie koła różańcowego.
2. W tym tygodniu w liturgii: w środę 3 lipca - Święto Św. Tomasza, apostoła.
3. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Św. o powołania do kapłaństwa i zakonów.
4. W pierwszy piątek miesiąca zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Będzie także możliwość spowiedzi.
5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja połączona z modlitwą różańcową po Mszy Św. na godz. 9.00. Będzie to także niedziela budowlana. Bardzo proszę o dodatkową składkę na prace przy naszym kościele.
6. Rozpoczęły się wakacje. Pamiętajcie, że nie ma wakacji od Boga. Kochani Rodzice zadbajcie, aby dzieci w czasie wyjazdów miały zapewniony udział we Mszach Św.
7. Od dziś przez kolejne 30 dni lipca odprawiana jest w kaplicy Msza Św. Gregoriańska. Sugerowałbym, aby zamawiać Msze Św. w następnych miesiącach. Jeżeli jednak będą pilne intencje, jestem gotowy je odprawiać na dodatkowych Mszach Św. o godz. 17.30 lub 18.30.
8. Zachęcam do udziału w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę: Warszawska Pielgrzymka Piesza tzw. Paulińska; Warszawska Pielgrzymka Akademicka, oraz Piesza Pielgrzymka Niepełnosprawnych.
9. Wizyta u chorych będzie w piątek przed południem.