Ogłoszenia duszpasterskie - 5 maja 2019

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – adoracja z modlitwą różańcową i Litanią Loretańską - po Mszy Św. na godz. 9.00.
2. Dzisiejsza niedziela - to kolejna niedziela budowlana. Serdecznie dziękuję za dodatkowe ofiary na dalsze prace przy naszym kościele. Bardzo proszę wszystkie rodziny parafii o wsparcie naszej inwestycji. Z powodu szczególnego charakteru tej niedzieli ofiary na budowę kościoła będziemy zbierać także w niedzielę 12 maja.
3. Dzisiaj o godz. 11.00 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Od jutra Biały Tydzień. Do piątku włącznie dzieci będą uczestniczyły każdego dnia w nabożeństwie majowym o 17.45 i we Mszy Św. o 18.00. Dziś w związku z uroczystością dodatkowa Msza Św. o godz. 12.30.
4. Przez cały miesiąc maj serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 17.45, a w niedziele po Mszy Św. na godz. 9.00.
5. Od piątku 3 maja przez kolejne dwie niedziele odprawiamy Msze Św. w nowym kościele.
6. Dziś rozpoczyna się XI Tydzień Biblijny pod hasłem: Głosili Ewangelię mocą Ducha Świętego (1 P 1, 12).
7. W środę - 8 maja przypada Uroczystość Św. Stanisława, Głównego Patrona Polski; w sobotę - 11 maja Uroczystość NMP Łaskawej, Głównej Patronki Warszawy. Msza Św. o godz. 17.00.
8. Za tydzień, w IV Niedzielę Wielkanocną - Dobrego Pasterza, rozpocznie się tydzień modlitw o powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Warszawie.
9. Msza Św. dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w niedzielę za tydzień 12 maja o 16.00.
10. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Muszyński oraz Kinga Maria Zgutka z parafii tutejszej. Zapowiedz druga.