Ogłoszenia duszpasterskie - 3 lutego 2019

1. Z okazji pierwszej niedzieli lutego adoracja z różańcem po Mszy św. na godz. 9.00.
2. Bardzo proszę o comiesięczne dodatkowe ofiary na prace przy kościele. W tym roku zaczynamy prace instalatorskie wewnątrz: ogrzewanie, elektryczność, wentylacja i hydranty przeciwpożarowe. Bóg zapłać.
3. W czasie ferii zimowych zawiesiliśmy regularną kolędę, ale jest możliwość odwiedzin na zaproszenie. W tygodniu po 10 lutego pragniemy odwiedzić mieszkańców ul. Bruzdowej, ul. Sady Zawadowskie, ul. Rosy, ul. Olęderskiej, ul. Bazyliowej oraz Osiedla Willa Natura.
4. W środę, 6 lutego br, przypada siedemdziesiąta rocznica ingresu Księdza Arcybiskupa Stefana Wyszyńskiego do prokatedry warszawskiej. Z tej racji o godz. 19.00, w bazylice archikatedralnej Świętego Jana Chrzciciela zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będziemy dziękowali Bogu za dar życia i posługi Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego i prosili Boga o dar jego rychłej beatyfikacji.
5. W najbliższą sobotę 9 lutego o godz. 11.00 z okazji Święta Najświętszej Maryi Panny z Lourdes odbędzie się w naszej kaplicy Dzień Chorych. Zapraszam wszystkich źle się mających w różnym wieku na Msze Św. z uroczystym udzieleniem sakramentu chorych oraz z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
6. Bardzo dziękuję za wczorajszą akcję rozbieranie choinek i żłóbka wszystkim, którzy podjęli się tej pracy. Dziękuję za koordynację tych prac Pani Annie i Panu Januszowi. Bóg zapłać Panu Zygmuntowi Zembrowskiemu za naprawę ławy dla organisty.
7. Wolne intencje mszalne są w tym tygodniu w środę, piątek i sobotę o 18.00.