Ogłoszenia duszpasterskie - 23 września 2018

1. We wtorek, 25 września br. mija 65. rocznica aresztowania Czcigodnego Sługi Bożego Stefana Kardynała Wyszyńskiego Arcybiskupa - Prymasa Polski.
2. W sobotę, 29 września Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
3. W niedzielę za tydzień podczas Mszy Św. na godz. 11.00 dzieci pierwszokomunijne otrzymają różaniec. Po Mszy Św. wspólnie z dziećmi odmówimy modlitwę różańcową. Po różańcu odbędzie się w kaplicy spotkanie Koła różańcowego z Kępy Zawadowskiej.
4. Jednodniowa pielgrzymka autokarowa do Matki Bożej Królowej Polski na Jasną Górę jest planowana na niedzielę 14 października. Proszę zapisywać się w zakrystii. Koszt jest zależny od liczby pielgrzymów.
5. Za tydzień rozpocznie się miesiąc październik. Zapraszam codziennie o godz. 17.30 na modlitwę różańcową. Proszę rodziców, babcie i dziadków, aby przyprowadzali na tę modlitwę dzieci.
6. W Kaplicy Brazylijskiej jest pudełko na intencje modlitewne, które będziemy omadlać w czasie Nowenny do Matki Bożej z Aparesida (3-12.X). Proszę pisać intencje.
7. Jutro w Urzędzie Dzielnicy Wilanów (Sala Rady Dzielnicy) o 17.30 będzie spotkanie z przedstawicielami ZTM dotyczące autobusów na naszym terenie. Koniecznie musi być na tym spotkaniu jak najwięcej mieszkańców.
8. Zapraszam chłopców w wieku gimnazjalnym i licealnym na kurs lektorski, który rozpocznie się 14 października w kościele seminaryjnym.
9. Dziękuję Panu Mirosławowi Wójcikowi za naprawienie okna w kaplicy.
10. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. W najnowszym numerze Małego Gościa znajdziecie różaniec na rękę.