Ogłoszenia duszpasterskie - 24 września 2017

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Trzeźwości Narodu. Jest to okazja do uświadomienia sobie destrukcyjnego charakteru pijaństwa i alkoholizmu.
2. Za tydzień pierwsza niedziela października. Zapraszam na adorację z różańcem od 10.00 do 11.00.
3. Z okazji rozpoczęcia miesiąca różańcowego za tydzień podczas każdej Mszy Św. poświęcimy różańce. Przez cały październik będziemy odprawiać nabożeństwa różańcowe w dni powszedni o 17.30, zaś w niedziele po Mszy św. na godz. 9.00.
4. Za tydzień niedziela budowlana. Serdecznie proszę o dodatkowe ofiary na dalsze prace związane z budową naszego kościoła.
5. W niedzielę 1 października po Mszy Św. na godz. 11.00 spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
6. Po Mszy Św. harcerki będą zachęcały do wstąpienia do harcerstwa.
7. Przedstawiciele Fundacji Dzieło Trzeciego Tysiąclecia po Mszach Św. będą rozdawać zaproszenia na koncert.
8. W liturgii tygodnia : w piątek - 29 września - Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
9. Za tydzień w sobotę 30 września spotkanie dla Kół różańcowych w kościele w Wilanowie. Początek o 10.00, zakończenie około 13.00. Proszę, aby udała się na to spotkanie delegacja z naszej parafii.
10. W sobotę 7 października na wszystkich granicach Polski będzie odprawiona modlitwa różańcowa. W związku z rosnącym niepokojem w świecie i Europie dookoła Polski w wielu kościołach położonych najbliżej granicy zgromadzą się wierni i po Mszy Św. udadzą się na granicę, alby odmówić cztery części różańca świętego. Aby uczestniczyć w tej akcji należy na stronie internetowej www.rozaniecdogranic.pl wejść na mapę z zapisami i tam zapisać się do jednego z kościołów. Proponuje, aby zorganizować się i udać samochodami prywatnymi.
11. Po Mszy Św. zbiórka do puszki za remont zniszczonej w związku z pożarem zabytkowej katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Bóg zapłać.